alertlink_circlearrowcalendarcasecheckchevron-downclosecoachescurve_lgdiscountfaq-lockfaq-heatingfaq-solarfaq-generalfaq-insulationfaq-homefitfaqgiftcardhousekeylockmagnifiermailmanualphonepinsocial-facebooksocial-linkedinsocial-twittertechnicaltimeuserwebatvantage

Verhoogt mijn Kadastraal inkomen na installatie van PV-panelen?

Het antwoord hierop is neen. Op 2 juni 2003 heeft de federale minister, Didier Reynders, terzake het volgende geantwoord: “In antwoord op de vraag of de plaatsing van fotovoltaïsche zonnepanelen op een bestaand gebouw of constructie een herschatting van het KI teweegbrengt, kan worden gesteld dat de- ze plaatsing nomaliter geen wijziging van het bestaand KI met zich mee brengt. Dit geldt voor zover het KI van het desbetreffende goed in overeenstemming is met zijn werkelijke toestand of voor zover de panelen niet werden geïntegreerd in een nieuw opgerichte constructie. Wanneer de bevoegde ambtenaar van het Kadaster ter gelegenheid van zijn plaats bezoek vaststelt dat aan het goed veranderingen, andere dan de plaatsing van fotovoltaïsche zonnepanelen, werden aangebracht die niet werden aangegeven of nog niet werden verrekend in het bestaande KI, dan zal uiteraard dit KI worden herschat in toepassing van artikel 494 §1 2° WIB 92.”

Was dit artikel nuttig?